Adsero Agencja Marketingowo Graficzna - Reklama, Druk, Projekt | Krosno i Online | Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz kontakt@adsero.pl
Witaj w Agencji
Marketingowo Graficznej Adsero

Dotarłeś tutaj i pewnie myślisz, że Adsero to kolejna agencja reklamowa z „młodym, kreatywnym,
pełnym pasji i zaangażowania zespołem…” itd. 🤨 Znasz to na pamięć prawda? Ja też.

 Dlatego przeczytaj poniżej  to co mam Ci do powiedzenia, a przekonasz się,
że nie stworzyłam kolejnej takiej Agencji jednej z wielu.

Anna Maciejczyk Agencja Reklamowa Marketingowa Graficzna Adsero Krosno
Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Anna Maciejczyk i jestem właścicielką Agencji Marketingowo Graficznej Adsero. Choć moja firma istnieje od niedawna to ja od ponad 12 lat jestem związana z branżą marketingową i graficzną.

To nie jest tylko mój zawód, to moja pasja i zainteresowania, które wciąż rozwijam, testuję nowe, różne możliwości na skuteczny marketing, a te które przynoszą oczekiwane efekty na stałe wdrażam w funkcjonowanie mojej firmy, a później do biznesów moich klientów.

Stale biorę udział w szkoleniach marketingowych, reklamowych czy graficznych, dzięki czemu jestem na bieżąco z nowościami, trendami, a przede wszystkim sprawdzonymi działaniami.

Dlaczego założyłam Adsero?

Wiele razy słyszę o upadających firmach moich znajomych, przyjaciół czy rodziny. Opowieści o tym jak zachodzili w głowę „co jest nie tak?”, przecież oferowali dobre produkty, wysoką jakość, bardzo dobrą obsługę klienta, a wiele z tych firm nie przetrwało więcej niż 2 lata, oni sami zostali z przekonaniem „w Polsce nie da prowadzić się biznesu” i wracali na etat.

Wielu przedsiębiorców błędnie myśli, że reklama kosztuje dużo pieniędzy, że mogą sobie na nią pozwolić tylko wielkie koncerny i korporacje, albo że skoro mają lokal przy ruchliwej ulicy to wystarczy poczekać, a klienci z czasem sami przyjdą. Ja nazywam to prowadzeniem firmy w stylu lat 90-tych, kiedy w Polsce niewiele było na sklepowych półkach, klienci towar nabywali bardzo szybko i każdy biznes rozkręcał się w kilka miesięcy, a czasami nawet tygodni.

Dziś czasy są zupełnie inne, towarów, produktów, usług, podobnych firm jest mnóstwo, coraz większa świadomość klientów i większe oczekiwania. Dlatego wynajęcie lokalu, otworzenie drzwi, wydrukowanie 1000 szt ulotek i „puszczenie” raz na miasto już nie wystarczy.

Agencja Reklamowa Krosno Adreso Reklama i Grafika, Marketing dla Firm
Agencja Reklamowa Marketingowa Grafika Krosno Zdalny Grafik
Jaka jest moja misja,
dzięki której odmieniam Twój biznes?

Moją misją jest pomóc przedsiębiorcom uniknąć lub wyjść ze schematu prowadzenia biznesu lat 90-tych. Planuję i wdrażam optymalne rozwiązania marketingowe, dopasowane do Twojej branży, sposobu działania, całej strategii biznesowej i budżetu. Projektuję materiały reklamowe, które spełniają określony cel i sprawiają, że firma staje się popularna i zyskuje klientów.

Uważam, że nadal na każdą firmę jest miejsce na rynku, ale trzeba odpowiednio powiadomić klientów o jej istnieniu i ciągle utrwalać w nich tą informację. Znam narzędzia i schematy, które za to odpowiadają. Dzięki mojej wiedzy i Twojemu dążeniu do wyznaczonych, biznesowych celów możemy razem pożegnać lata 90-te, które są obecne już tylko w Twoim biznesie i wdrożyć marketing, pomagający pozyskać płacących klientów.